top of page
Kurzy, workshopy a přednášky: Events Multiple

Nabídka školení pro firmy

Školení vám připravím na míru dle vašich potřeb. 

Articulate Storyline pro začátečníky

Seznámíte se se základními vlastnostmi Articulate Storyline.

Zjistíte, pro co všechno můžete program ve své firmě nebo při svých kurzech využít.

Naučíte se program ovládat a sestavit kompletní kurz včetně testu s otázkami.

Articulate Storyline pro pokročilé

Už ve Storylinu programujete a máte pocit, že vám v něm nejde vytvořit všechno, co chcete? Chcete umět účastníka v kurzu oslovovat jeho vlastním jménem? Sbírat body a podle jejich počtu odměňovat studenty svých kurzů? Nebo se jen inspirovat, co všechno ještě Storyline umí?

Vytvořte si vzdělávací video

Chcete také vytvářet videa a nevíte, jak na to? Naučíte se základy tvorby hraného videa. Dozvíte se, kam se který tip hodí. Připravíte si scénář a dostanete seznam pomůcek, které vám pomohou video natočit, sestříhat a publikovat.

Vytvořte si vlastní eLearning

Která témata a cílové skupiny se hodí školit eLearningem? Jak ho naprogramovat? Dozvíte se, jak zvolit vhodné téma. Poradím vám, jak ho vytvořit s co nejmenším úsilím a přitom kvalitně. Z kurzu odejdete s naprogramovaným kouskem svého nového eLearningu.

Vymačkejte z on-linu maximum!

MOOC, podcast, eLearning,  self-assesmenty, simulace, virtuální a rozšířená realita a další. Rádi byste to zařadili do svého firemního vzdělávání, ale nevíte, jak na to? Všechny formy si na vlastní kůži vyzkoušíte a zhodnotíte jejich přínos. Ze semináře odejdete s tipy, která forma se kde ve vaší firmě hodí, a řadou odkazů na relevantní zdroje.

Co by měl dnes Jan Amos na ploše

Moderním lektorům přísluší používat moderní formy. Na kurzu si vyzkoušíte on-line hlasování, vytvoření wordcloudu, používání QR kódů, videí i působivých animací.

Obchodní podmínky pro otevřené kurzy

Zde najdete podrobné informace o objednávání otevřených kurzů, o jejich organizaci a platebních podmínkách.

bottom of page